Co nieco O nas

Nasza historia

Tworząc projekt ODRANA nie chcieliśmy tworzyć zwyczajnego miejsca, restauracji czy sklepu, gdzie można dostać kilka przypadkowych produktów lub tylko zjeść. 

Projekt ten jest połączeniem wielu wizji, pomysłów i ogromnego doświadczenia, kiełkował i dojrzewał tak naprawdę latami.

Zapragnęliśmy posiadać nie tylko miejsce, ale przede wszystkim nową jakość, marzy nam się zespół lokalnych producentów, regionalnych rzemieślników, którzy ponad wszystko kochają swój region i każdego dnia dbają o smak i jakość swoich wyrobów. To wszystko w połączeniu z doświadczeniem i miłością do gotowania wyda przepyszne owoce. 

ODRANA ma tworzyć wyjątkowe miejsce i okoliczności na różnego rodzaju spotkania. Zadbamy o to aby każdy z naszych gości zapamiętał ten wyjątkowy czas z nami.

Nie mamy jednej zamkniętej oferty. Ciągle nawiązujemy nowe kontakty, nie czekamy na przedstawicieli handlowych, tylko aktywnie poszukujemy producentów podążających drogą dawnych tradycji i rzemieślniczej produkcji.  Nasi Dostawcy to także małe gospodarstwa i przetwórnie z którymi będziemy Was stopniowo poznawać. A będą to smaki wyjątkowe i niepowtarzalne, które z przyjemnością będziemy serwować na co dzień naszym gościom. 

Nasi dostawcy

to głównie małe rodzinne firmy.

DELIKATESACH ODRANA znajdziecie tylko produkty najwyższej jakości, z małych rodzinnych manufaktur, znajomych masarni i niewielkich serowarni.

W ofercie mamy m.in. pasty do chleba, konfitury, kiszonki przygotowywane przez kucharzy naszego Bistro ODRANA, sery i wędliny wyprodukowane wg. tradycyjnych receptur, jaja z chowu zagrodowego, piękne i pachnące warzywa wprost z przydomowych upraw, pyszny chleb z rzemieślniczej piekarni, aromatyczna kawa ODRANA palona w lokalnej palarni.

Nasi dostawcy

EL GATO PALARNIA KAWY

MIODY I OLEJE OJCA PLEBANA

WINA WZGÓRZA TRZEBNICKIE RZEPTOWICE

ALKOHOLE KRAFTOWE DESTYLARNIA PIASECKI

Kraft Daily

Uważasz, że twoje produkty idealnie odnalazłyby się na półkach naszych Delikatesów?

Zadzwoń lub napisz do nas: +48 690 886 688 | kontakt@odrana.pl