Co nieco O nas

Nasza historia

Tworząc projekt ODRANA nie chcieliśmy tworzyć zwyczajnego miejsca, restauracji czy sklepu, gdzie można dostać kilka przypadkowych produktów lub tylko zjeść. 

Projekt ten jest połączeniem wielu wizji, pomysłów i ogromnego doświadczenia, kiełkował i dojrzewał tak naprawdę latami.

Zapragnęliśmy posiadać nie tylko miejsce, ale przede wszystkim nową jakość, marzy nam się zespół lokalnych producentów, regionalnych rzemieślników, którzy ponad wszystko kochają swój region i każdego dnia dbają o smak i jakość swoich wyrobów. To wszystko w połączeniu z doświadczeniem i miłością do gotowania wyda przepyszne owoce. 

ODRANA ma tworzyć wyjątkowe miejsce i okoliczności na różnego rodzaju spotkania. Zadbamy o to aby każdy z naszych gości zapamiętał ten wyjątkowy czas z nami.

Nie mamy jednej zamkniętej oferty. Ciągle nawiązujemy nowe kontakty, nie czekamy na przedstawicieli handlowych, tylko aktywnie poszukujemy producentów podążających drogą dawnych tradycji i rzemieślniczej produkcji.  Nasi Dostawcy to także małe gospodarstwa i przetwórnie z którymi będziemy Was stopniowo poznawać. A będą to smaki wyjątkowe i niepowtarzalne, które z przyjemnością będziemy serwować na co dzień naszym gościom. 

Nasi dostawcy

to głównie małe rodzinne firmy.

DELIKATESACH ODRANA znajdziecie tylko produkty najwyższej jakości, z małych rodzinnych manufaktur, znajomych masarni i niewielkich serowarni.

W ofercie mamy m.in. pasty do chleba, konfitury, kiszonki przygotowywane przez kucharzy naszego Bistro ODRANA, sery i wędliny wyprodukowane wg. tradycyjnych receptur, jaja z chowu zagrodowego, piękne i pachnące warzywa wprost z przydomowych upraw, pyszny chleb z rzemieślniczej piekarni, aromatyczna kawa ODRANA palona w lokalnej palarni.

Nasi dostawcy

EL GATO PALARNIA KAWY

MIODY I OLEJE OJCA PLEBANA

CZEKOLADKI DOTI

ZIOŁOWE SYROPY

SERY WAŃCZYKÓWKA

WINA WZGÓRZA TRZEBNICKIE RZEPTOWICE

ALKOHOLE KRAFTOWE DESTYLARNIA PIASECKI

Kraft Daily

Mazurskie Miody Destylarnia

Uważasz, że twoje produkty idealnie odnalazłyby się na półkach naszych Delikatesów?

Zadzwoń lub napisz do nas: +48 690 886 688 | kontakt@odrana.pl